ЛЕКЦІЯ ТЕТЯНИ БУЛГАКОВОЇ У МЕЖАХ СПІВПРАЦІ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

11 квітня 2024 року в межах співпраці зі стейкхолдерами Тетяна Булгакова, кандидат технічних наук, доцент, гарант ОПП «Дизайн середовища» другого (магістерського) рівня вищої освіти прочитала лекцію для дизайнерів-практиків та представників бізнесу про сучасні тенденції та шляхи майбутнього розвитку дизайну архітектурного середовища.

Захід було проведено в презентаційній залі салону дверей та дверної фурнітури «Secret» – партнерів університету. У лекції взяли участь Альона Сувоєнко, регіональний керівник мережі салонів «Secret», Андрій Бочуля, засновник студії MAD Group, Олег Заварзин, к. т. н., завідувач кафедри дизайну, інжинірингу та землеустрою ДТЕУ, дизайнери середовища, архітектори.

Під час лекції було обговорено зі стейкхолдерами напрями сучасного розвитку дизайну та архітектури, а також шляхи удосконалення освітньо-професійної програми «Дизайн середовища» другого (магістерського) рівня вищої освіти.