ЛЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

Напередодні Дня охорони праці, 26 квітня 2024 року, відбулася просвітницька лекція для здобувачів освіти першого курсу Навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій та факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій. Захід провели за сприяння Ігоря Панасюка, директора інституту та організовано Іриною Олейніковою, доцентом кафедри прикладної фізики та вищої математики.

Лекцію провів Костянтин Міщенко, головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці північного напрямку Управління інспекційної діяльності у Київській області Центрального міжрегіонального управління державної служби з питань праці, який пояснив молоді правові аспекти в питанні охорони праці та акцентував увагу на важливості дотримання вимог щодо охорони праці в майбутній професійній діяльності.

Здобувачі освіти мали можливість звернутися із запитаннями та отримати вичерпні відповіді від лектора-практика.

Дякуємо, пану Костянтину за змістовну й цікаву лекцію для студентів КНУТД!