Студентський науковий гурток «Дизайнерська діяльність в графічному проєктуванні»

Локація: ауд. 1-0116, корпус 1

Організатори:

кафедра мультимедійного дизайну

Керівник гуртка:

доц. Батрак В.С.

План роботи гуртка

Важливі дати

Мета діяльності наукового гуртка: дослідження принципів сучасного світогляду та системи спеціальних знань у дизайн-проєктуванні.

Основні завдання: ознайомлення з теоретичними основами в дизайн-проєктуванні; дослідження актуальних проблем використання графічних засобів у дизайн-проєктуванні сучасної  візуальної продукції; пошук та оволодіння практичними навичками з організації композиції об’єктів візуального дизайну; дослідження принципів та особливостей емоціонально-психологічного впливу об’єктів  візуального дизайну на людину.

Тематика наукових досліджень студентського гуртка: проблеми й технологічні особливості сучасної графіки в дизайн-проєктуванні; особливості принципів дизайн-проєктування рекламної продукції; способи розроблення продукції креативної індустрії засобами графічного/мультимедіа-дизайну; принципи й методи використання стильових рішень у розробці продуктів графічного та мультимедійного дизайну та інше.