ІІ Всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інноватика в освіті, науці та бізнесі: виклики та можливості»

Шановні колеги!

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує здобувачів вищої освіти та молодих учених взяти участь у ІІ Всеукраїнській конференції  «Інноватика в освіті, науці та бізнесі: виклики та можливості», яка відбудеться 18 листопада 2021 року.

Мета проведення: обмін науковими досягненнями та практичним досвідом застосування інноваційних розробок в освіті, бізнесі та науці.

ТЕМАТИЧНІ ПЛАТФОРМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Платформа 1. Інноватика в освіті.

Платформа 2. Інноватика в бізнесі.

Платформа 3. Інноватика в науці.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Статті учасників конференції будуть опубліковані у відповідному Збірнику статей за матеріалами конференції

Більш детально з інформацією можна ознайомитися в Інформаційному листі, розміщеному на сайті.

Для участі у роботі конференції необхідно до 17 листопада 2021 року надіслати статті на електронну пошту: .

Для участі у конкурсі стартап-проєктів потрібно готові стартапи у вигляді відео-роліку надіслати на електронну пошту [email protected] не пізніше 10 листопада 2021 року.

Відповідальний секретар: Єршова Олена Олександрівна,

начальник відділу інформаційного забезпечення

та трансферу технологій КНУТД.

моб: +38 067 551-82-45

Е-mail: [email protected]