КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності Технології легкої промисловості

Запрошуємо студентів взяти участь у

 Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2021 – 2022 н.р.

зі спеціальності Технології легкої промисловості!

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 № 1179, з метою стимулювання активної творчої праці студентів в процесі навчання та оволодіння спеціальністю, пошуку обдарованої студентської молоді на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Технології легкої промисловості (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти України III – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у вищих навчальних закладах України.

Студентські наукові роботи, що подають на Конкурс, мають відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 року за № 605, та «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей в Київському національному університеті технологій та дизайну», затвердженого Вченою Радою Київського національного університету технологій та дизайну. У разі порушення вимог Положення наукові роботи, за рішенням галузевої конкурсної комісії, знімаються з розгляду.

Термін подання наукових робіт студентів Київського національного університету технологій та дизайну  для участі у I турі Конкурсу – не пізніше 21.01.2022 року.

Термін подання наукових робіт студентів інших ЗВО (не більше трьох наукових робіт від ЗВО) для участі у II турі Конкурсу – не пізніше 10.02.2022 року (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем).

Два етапи проведення конкурсу:

  • перший етап – до 18 березня 2022 року – заочний (рецензування наукових робіт);
  • другий етап – У зв’язку з введенням на території України воєнного стану (Указ Президента України від 24 лютого 2022 року No64/2022) та відповідно до листа ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» від 11.03.2022 року No22.1/10-400 терміни проведення другого туру конкурсу переносяться. Слідкуйте за інформацією на сайті.

Наукові роботи мають відповідати тематиці конкурсу за наступними секціями:

  • виробництво швейних та трикотажних виробів;
  • проектування та виготовлення виробів зі шкіри;
  • матеріалознавство, товарознавство та експертиза текстильних матеріалів.

 

Вимоги щодо оформлення наукових робіт

 

Конкурсні роботи надсилати на адресу: 01011, м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, Київський національний університет технологій та дизайну з приміткою «Всеукраїнський конкурс «Технології легкої промисловості», а електронний варіант – на електронну пошту: [email protected]

 

Контактні особи:

Садретдінова Наталія Василівна (телефон: (044) 256-21-86).

Дзикович Тетяна Анатоліївна  (телефон: (044) 256-29-55).

 

Сподіваємось на плідну співпрацю.