КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ

БІЛЕРА Олександр Володимирович

Директор, режисер-постановник
 

Білера О.В. Режисер, актор театру і кіно. Досвід роботи на професійній сцені понад 15 років. Зарахований до Книги рекордів України - відзнака «Найбільш масових заходів продовж 23 днів». Учасник та ініціатор міжнародного проекту «Алея українських діаспор», де участь взяло вже понад 12 країн світу. Засновник і керівник Театру сучасної драми та комедії. Зйомки в фільмах, серіалах та авторське кіно. Розвиває креативні індустрії в культурному секторі, відкритий до ініціатив студентів, як результат ряд творчих проектів, де студенти КНУТД реалізовують свій творчий потенціал.

 

Основною метою роботи Центру культури та мистецтв є сприяння духовному розвитку студентів засобами культурно-мистецької та просвітницької роботи, пропаганда українського класичного та народного мистецтва, формування у молоді національної самосвідомості, активної громадянської позиції, прагнення до здорового способу життя; створення умов для реалізації творчого потенціалу та нових творчих ініціатив студентства. А також: проведення творчо-професійних та інших культурно-мистецьких заходів, створення та функціонування клубів за інтересами, гуртків художньої самодіяльності, тощо на базі університету.

 

Колективи центру культури та мистецтв

 

Центр культури та мистецтв на регулярній основі залучає до спілкування зі студентською молоддю видатні академічні колективи та діячів культури України – героя України, Лауреата національної премії ім. Т. Г. Шевченка, народного артиста України Анатолія Паламаренка, Національний заслужений академічний український хор України ім. Г. Верьовки, Національний академічний оркестр народних інструментів України, Національну заслужену капелу бандуристів України, Український академічний фольклорний ансамбль «Калина», чоловічий гурт «Козацькі забави».

Учасники гуртків художньої самодіяльності гідно представляють наш університет на мистецьких фестивалях, конкурсах, оглядах  в Україні та далеко за її межами.

Крім організації роботи колективів художньої самодіяльності Центр культури і мистецтв також організує і сприяє проведенню традиційних для університету вечорів факультетів, відзначенню святкових днів та урочистих подій, традиційного фестивалю мистецтв для першокурсників «Золота осінь», новорічних вечорів відпочинку, благодійних програм для дітей-інвалідів, творчих конкурсів, зустрічей з провідними майстрами мистецтв України, творчими колективами – «Мистецькими зірками України», а також традиційної зустрічі випускників всіх поколінь «Зустріч з юністю».

Всіма творчими  коллективами  керують професійні спеціалісти, лауреати міжнародних конкурсів, заслужені працівники культури України.

Співробітником Центру культури та мистецтв є народний артист України Вадим Дмитрович Крищенко, поет – пісняр, почесний доктор Київського національного університету технологий та дизайну, який вносить вагомий внесок в національне, естетичне та патріотичне виховання молоді та співробітників нашого університету.

В 2016 році наш університет представляли солістка народного вокального ансамблю «SMILE» Кароліна Гаврилюк та іноземні студенти з різних країн світу у складі вокального ансамблю «FREEDOM».

Щорічно художні колективи Центру культури та мистецтв звітують великими концертами та оновлюють свій репертуар, кожного року запрошуюсь до творчих осередків першокурсників – гідну зміну, яка приймає творчу естафету нашого славетного університету.