КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Міжнародні зв'язки

УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

 

Українсько-Польський Навчальний Центр Київського національного університету технологій та дизайну був створений 15 жовтня 2014 року для реалізації наступних цілей:

 • встановлення та розвитку плідних академічних зв’язків університету з науково-освітніми та культурними закладами Республіки Польщі;
 • cприяння інтеграції класичних університетів, інших навчальних і наукових інституцій України та Польщі у структури Європейського освітнього простору;
 • ініціювання та всебічної підтримки спільних проектів у галузі розвитку освіти та академічних обмінів;
 • здійснення поглибленої мовної підготовки студентів, викладачів та інших представників академічних кіл для подальшої реалізації спільних проектів з польськими партнерами;
 • сприяння взаємовигідному просуванню практично орієнтованих проектів у різних галузях науки і техніки, суспільного, економічного та культурного розвитку;
 • надання студентам можливості отримання вищої освіти у Польщі за Програмою «Подвійний диплом».
 • допомога у працевлаштуванні на території Польщі.

 

 

За період існування УПНЦ КНУТД має підписані угоди про співпрацю з престижними та відомими польськими університетами, які надали делеговані повноваження представляти їхні інтереси та проводити попередній набір вступників  за співбесідою в Україні. 

  

Програма «Подвійний диплом» – це здобуття вищої освіти за інтегрованими навчальними програмами одночасно у двох навчальних закладах різних країн за рівнями “Бакалавр” та “Магістр”.

Основна перевага програми – отримання студентом КНУТД статусу студента країни Євросоюзу; отримання диплому країни Євросоюзу на вигідних умовах та в максимально короткі терміни.

Додаткові переваги:

 • істотне заощадження часу на навчання за спеціальністю;
 • знання польської мови, на момент проходження співбесіди, не вимагається;
 • вступ без іспитів та ЗНО;
 • індивідуальний підхід до кожного вступника;
 • досвід перебування в умовах принципово іншої системи вищої освіти;
 • отримання якісної фахової освіти та міжнародно визнаного диплому;
 • можливість отримання стипендій та грантів Євросоюзу для продовження навчання в інших країнах (Німеччина, Велика Британія, Голландія тощо) або для проведення наукових досліджень;
 • удосконалення мовної підготовки та досвіду міжнародного спілкування;
 • можливість подорожувати країнами ЄС, маючи на це фінансові пільги на рівні зі студентами ЄС; 
 • практична підготовка в сучасних лабораторіях університетів ЄС;
 • стажування на підприємствах ЄС з перспективою працевлаштування; 
 • по отриманню диплому випускники матимуть пріоритет у працевлаштуванні в міжнародних компаніях та на вітчизняних підприємствах.

Партнерами Київського національного університету технологій та дизайну в програмах подвійних дипломів  є такі університети: Вища Школа Менеджменту в Варшаві (WSM), Вища Школа Бізнесу (WSB) в місті Домброва Гурніча (Краків) та Вища школа менеджменту охорони праці (WSZOP) в місті Катовіце.

 

Вища Школа Менеджменту в Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie - WSM) заснована у 1995 році. Це один із найсучасніших навчальних закладів в Польщі, розташований в унікальній атмосфері мальовничого району Варшави «Стара Прага». В даний час в ньому навчається більше 6000 студентів. ВШМ пропонує своїм потенційним студентам винятково сприятливі умови для навчання в добре обладнаному архітектурно-академічному комплексі з численними лекційними, комп'ютерними аудиторіями, лабораторіями. (www.wsm.warszawa.pl)

Пропозиція УПНЦ - навчання за програмою «Подвійний диплом» та одночасне отримання диплому магістра за спеціальностями Вищої школи менеджменту у Варшаві:  «Управління в банках і фінанси» (WSM), «Управління підприємством в об’єднаній Європі» (WSM). 

Програма передбачає участь студентів КНУТД  за всіма спеціальностями.

Реалізація Програми передбачає  викладання певних дисциплін іноземною мовою, зокрема дисциплін «Соціальне забезпечення бізнесу» - польською мовою та «Стратегічне управління» - англійською мовою.

 

Умови реалізації Програми:

 • Навчання у Вищій школі менеджменту у Варшаві здійснюється тільки на контрактній основі.
 • Вартість навчання у ВШМ складає 1000 Є.
 • Оплата за навчання здійснюється в повному обсязі при зарахуванні у ВШМ.
 • Фінансові витрати по переїзду, оформленню візи і страховки, проживання, харчування та особистих витрат студент сплачує самостійно.
 • ВШМ сприяє отриманню візи студентами на 2 роки навчання за Програмою.

 

Університет Бізнесу (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) приватний навчальний заклад, який розпочав свою діяльність в 1995 році. На даний момент навчається 8 тисяч студентів. Навчальний процес здійснюється в рамках 13 освітніх напрямків по 70 спеціальностям. Університет серед найкращих університетів в Польщі. 1-е місце в Польщі в 2015 році в рейтингу, проведеному журналом Перспективи.

Вища школа бізнесу в Домброва Гурніча є лідером в міжнародних рейтингах університетів Multirank, побудованих на замовлення Європейської комісії. Університет займає 1-е серед польських бізнес-шкіл і 7-е серед 302 бізнес-шкіл, що діють в Європейському Союзі.

Гордістю Університету в Домброві Гурнічій є колектив високопрофесійних співробітників. У рамках науково-дослідницьких робіт з вузом пов’язано більшь ніж 300 викладачів академії, які є авторами та рецензентами відомих науково-дослідних робіт та освітньо-кваліфікаційних програм.

Університет в Домброві Гурнічій є членом Польської Господарської Палати Сучасних Технологій, завданням якої є створення сприятливого середовища для сектора сучасних технологій, а також популяризація академічного підприємництва. ВНЗ став також партнером Тренінгової Палати, метою якої є професіоналізація і розвиток тренінгу відповідно з міжнародними стандартами етики та підприємництва.

Університет є сертифікованим партнером освітньої фірми Microsoft, Авторизованого Навчального Центра Cisco, а також партнером TUV NORD і IFS Poland.

Університет в Домброві Гурнічій докладає багато зусиль, щоб забезпечити студентів сучасними знаннями інтердисциплінарного характеру. Університет координує програму міжнародного обміну Erasmus і програму стажувань Norway Grants. Офіційний сайт: www.wsb.edu.pl

Пропозиція УПНЦ - навчання за програмою «Подвійний диплом» та одночасне отримання диплому бакалавра/магістра Київського національного університету технологій та дизайну та диплому бакалавра/магістра Вищої школи бізнесу (WSB) в місті Домброва Гурніча.

 

Умови реалізації Програми:

 • Навчання у Вищій школі бізнесу (WSB) здійснюється тільки на контрактній основі.Вартість навчання у ВШБ складає 1000 Є.
 • Оплата за навчання здійснюється в повному обсязі при зарахуванні у ВШБ.
 • Фінансові витрати по переїзду, оформленню візи і страховки, проживання, харчування та особистих витрат студент сплачує самостійно.
 • ВШБ сприяє отриманню студентської візи на 3 роки навчання за Програмою.

 


 

Вища школа менеджменту охорони (WSZOP) в місті Катовіце

Вища Школа Менеджменту Охорони Праці (ВШМОП) не є державним навчальним закладом. Вона функціонує згідно з болонською системою, яка діє в країнах Європейського Союзу – це означає, що кожен з випускників ВШМОПу отримає диплом визнаний всіма європейськими країнами. Якість навчання ВШМОПу була сім раз позитивно оцінена Акредитаційною Комісією Польщі (АКП). Це визначник високого рівня освітніх програм, викладачів і цінності дипломів у ВШМОП.

(http://www.wszop.edu.pl)

 

Навчальна інфраструктура

Університет має сучасні приміщення для навчання, лабораторію і спортивний зал. Загальна площа трьох корпусів складає понад 10.000 м2. Заняття проходять в понад 10 лекційних аудиторіях та залах, 50 практичних залах, 36 лабораторних залах. У всіх корпусах є загальнодоступні компю'тери та мережа Wi-Fi.

Лекційні та практичні зали обладнані мультимедійними проекторами, екранами, системами відеоконференції, професійними звуковими системами та системами синхронного перекладу.

Пропозиція УПНЦ - навчання за програмою «Подвійний диплом» та одночасне отримання диплому магістра Київського національного університету технологій та дизайну та диплому магістра Вищої школи менеджменту охорони праці (WSZOP) в місті Катовіце.

Програма передбачає участь студентів КНУТД за всіма спеціальностями. Навчання за Програмою українською та англійською мовами у КНУТД, здійснюється за акредитованими спеціальностями в межах ліцензійного обсягу.

 

Умови реалізації Програми:        

 • Навчання у Вищій школі менеджменту охорони праці в місті Катовіце здійснюється тільки на контрактній основі.
 • Вартість навчання у ВШМОП складає 1000 Є.
 • Оплата за навчання здійснюється в повному обсязі при зарахуванні у ВШМОП.
 • Фінансові витрати по переїзду, оформленню візи і страховки, проживання, харчування та особистих витрат студент сплачує самостійно.
 • ВШМОП сприяє отриманню візи студентами на 2 роки навчання за Програмою.

 

 

Подібний досвід навчання та обміну суттєво розширює світогляд сучасної молоді, формує її мобільність та конкурентоспроможність, професійність на сучасному ринку праці, як на території України. так і за її межами.

   

 

Координатор центру:

к.е.н., доц. Шкода Мар’яна Сергіївна

Адреса: 01011 м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус 4, ауд. 4-1420

Телефони для довідок: +38 044-256-21-44; +38068-530-45-85

e–mail: