2 – 5 квітня 2012 р. на базі Київського національного університету технологій та дизайну було проведено заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Технологія виробів легкої промисловості» зі спеціальностей «Конструювання та технології швейних виробів» та «Проектування взуття та галантерейних виробів».

Склад учасників Всеукраїнської олімпіади щорічно демонструє зацікавленість вузів в отриманні порівняльної оцінки фахового рівня своїх студентів. Цього року у проведенні олімпіади взяли участь 13 навчальних закладів: Київський національний університет технології та дизайну, Хмельницький національний університет, Хмельницький інститут конструювання моделювання швейних виробів, Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, Мукачівський державний університет, Кримський інженерно-педагогічний університет, Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків), Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка, Вінницький інститут конструювання одягу та підприємництва, Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка, Технічний університет Молдови, Південно-Російський державний університет економіки та сервісу (м. Шахти). Загальна кількість студентів – 47 осіб.

На підставі комплексної оцінки було визначено переможців як за загальними показниками, так і в кожній з визначених номінацій. Цього року було запропоновано 15 номінацій, що дало змогу оцінити індивідуальні здібності кожного з учасників. Абсолютні переможці олімпіади визначались за умовою виконання усіх видів робіт, які були винесені у конкурсному завданні олімпіади.

Переможці за загальними показниками:

зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»

• І місце – Нагорна Катерина Сергіївна (Київський національний університет технологій та дизайну);
  • ІІ місце – Скочеляс Аліна Петрівна (Хмельницький національний університет);
  • ІІІ місце – Руденька Діана Миколаївна (Київський національний університет технологій та дизайну);
  • ІІІ місце – Костецька Анна Олександрівна (Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля)

зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»

• І місце – Терещук Ольга Олегівна (Київський національний університет технологій та дизайну);
  • ІІ місце – Присяжнюк Христина Вадимівна (Хмельницький національний університет);
  • ІІІ місце – Мороз Іван Федорович (Мукачівський державний університет).

11.04.2012