ХІ Всеукраїнська конференція молодих вчених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі»

ХІ Всеукраїнська конференція молодих вчених та студентів

«Наукові розробки молоді на сучасному етапі»

19 квітня 2012р.  в одинадцятий раз згідно з планом МОНМС України та з метою активізації та популяризації наукової діяльності студентів, молодих учених, залучення до неї провідних спеціалістів-практиків, на базі КНУТД розпочала роботу Всеукраїнська наукова конференція молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі».

Співорганізаторами Конференції є: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Київський національний університет технологій та дизайну, Українська асоціація підприємств легкої промисловості.

Робота конференції  проводиться за 4 науковими напрямами та у 43 підсекціях.

У конференції цього року беруть участь студенти та молоді учені з 22 ВНЗ України та Росії:

• Вінницький інститут конструювання одягу та підприємництва
  • Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського
  • Донецький технічний університет
  • Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана
  • Київський національний торговельно-економічний університет
  • Кримський інженерно-педагогічний університет (м.Сімферопіль)
  • Луцький національний технічний університет
  • Львівська державна фінансова академія
  • Мукачівський державний університет
  • НТУУ «КПІ»
  • Південно-Російський державний уніврситет економіки і сервісу (Росія)
  • Полтавський торговельно-економічний університет
  • Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля
  • Українська інженерно-педагогічна академія (м.Харків)
  • Харківська державна академія дизайну і мистецтв
  • Харківський державний університет будівництва та архітектури
  • Херсонський національний технічний університет
  • Хмельницький національний університет
  • Чернігівський держаний технологічний університет
  • Київський національний університет технологій та дизайну
  • Ставропольський технологічний інститут сервісу Філія ФГБОУ ВПО «ЮРГУЭС»)
  • Казанський національний дослідний технологічний університет

У президії пленарного засідання конференції були присутні:

Ректор КНУТД, член кореспондент НАПН України, проф., д.е.н. Грищенко Іван Михайлович.

Президент-голова правління Української асоціації підприємств легкої  промисловості Ізовіт Валентина Аркадіївна.

Завідуюча сектором Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Дорошенко Тетяна Миколаївна.

Проректор з науково-педагогічної  роботи КНУТД, проф., д.т.н. Панасюк Ігор Васильович.

Декани факультетів дизайну проф., д.т.н. Колосніченко Марина Вікторівна та хімічних технологій доц., к.т.н. Долгіх В’ячеслав Олексійович.

Голова Наукового товариства студентів та аспірантів КНУТД,  доц., к.т.н.  Кожушко Роман Юрійович.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Ректор КНУТД, проф. Грищенко Іван Михайлович.

Про проблеми та стан галузі розповіла Президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» Ізовіт Валентина Аркадіївна.

Завідуюча сектором Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Дорошенко Тетяна Миколаївна виступила з привітанням від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Про роботу Наукового товариства студентів та аспірантів та Студентського бізнес інкубатора КНУТД розповів Голова НТСА КНУТД  доц.  Кожушко Роман Юрійович.

З доповідю на тему «Використання сучасних комп’ютерних технологій проектування в дисциплінах кафедри машин легкої промисловості» виступив доц. Дворжак Володимир Миколайович.

В п’яте в рамках Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених та студентів підбиваються підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з розділу «Легка промисловість», який проведено на базі нашого університету.

Четверо переможців цього конкурсу:  Фадєєва Вікторія Сергіївна, Дробот Олена Вікторівна, Червінська Тетяна Володимирівна, Булах Вікторія Юріївна презентували свої роботи на пленарному засіданні.

Переможцям Конкурсу вручені дипломи і грамоти Оргкомітету Конкурсу та Української асоціації підприємств легкої промисловості.

Із заключним словом до учасників конференції звернувся  Голова галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових робіт з розділу «Легка промисловість», проректор з науково-педагогічної  роботи КНУТД, проф.  Панасюк Ігор Васильович.

До відкриття конференції організовано виставку наукових та творчих робіт молодих учених і студентів університету.

Відкриття пленарного засідання

Виступає ректор КНУТД проф. Грищенко Іван Михайлович

Зала пленарного засідання

Виступає ректор КНУТД проф. Грищенко Іван Михайлович