Відбувся семінар «Особливості діяльності дизайнерів у сучасній fashion-індустрії» дизайнера Івана Фролова

Відбувся семінар «Особливості діяльності дизайнерів у сучасній fashion-індустрії» українського дизайнера одягу, власника бренда FROLOV, викладача кафедри ергономіки і проектування одягу Івана Фролова, організований факультетом дизайну 23 вересня 2020 року. Відомий випускник нашого університету розповів про особливості розробки нових колекцій, пошук натхнення, відповідальну моду, віртуальний одяг і перспективи розвитку fashion-індустрії.

Присутні на семінарі студенти, що навчаються за освітніми програмами «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості» та «Дизайн одягу» і викладачі з захопленням слухали цікаву інформацію, задавали питання і надихалися на створення нових колекцій.