«Клуб учнів Професора Х.Чадха продовжує розвиватись»

Після візиту Професора Х. Чадха до КНУТД у вересні 2011 року студенти, знаходячись під враженням отриманих знань та  внутрішнього шарму Майстра, вирішили створити Клуб учнів Професора Х. Чадха.

Діяльність цього Клубу не зупинялась і після від’їзду Профессора з України: постійно здійснювались контакти у Мережі, проводився обмін фотографіями, на запрошення Професора у нього в гостях в Об’єднаних Арабських Еміратах побували Світлана Сокур та Оксана Черепаха - студентки факультету дизайну, які в якості фотомоделей були учасниками вересневого стажування.

Наводимо короткий звіт про цю поїздку, яка відбулась у квітні 2012 року.

Світлана Сокур: «Я проходила стажування у м. Дубай, у Професора. Мені все дуже сподобалось, кожний день був насиченим та цікавим. Професор для нас проводив заняття на теми: здоровий сон, грамотна мова, правильне харчування, нагляд за волоссям і т.д.  Зі мною працювала ціла команда професіоналів. Було багато  різних фотосесій.  Я фотографувалась у пустелі на коні,  в галереї, з дімантами і т.д. А також зі мною працювала професіональна візажистка.

Море вражень від поїздки!».

Оксана Черепаха: «Під час навчанні ми могли поповнити наші теоретичні знання та застосувати їх не практиці. На початку стажування Профессор прочитав для нас дуже важливі  лекції по нагляду за волоссям та нігтями, мистецтву макіяжу, позуванню, режиму сну та харчування, лікуванню водою, створенню професійного портфоліо, формуванню правильної мови і, саме головне, позитивності мислення.

Ці лекції допомогли всім нам зрозуміти, наскільки важливим є те, у моделі повинна бути красивою не тільки зовнішність, алей внутрішній світ, настрій. Ми повинні збагачувати свій внутрішній світ, випромінювати тільки хорошу енергію.

Під час фото сесій ми намагались повністю розслабитись і слухати своє серце.

З кожним днем фотографії ставали все кращими, і не важко було помітити, що ми відчували себе все більш впевненими та розкутими. Для нас це був хороший досвід.

Дякую Професору за цінні поради! Вони, безумовно, допомагали нам ставати все кращими й кращими.».

Центр розвитку та впровадження виставкових технологій готується до нової зустрічі з Професором Х. Чадха восени 2012 року і приймає пропозиції щодо її проведення (т./ф. 256-21-91, e-mail: , директор Центру РВВТ Овчарек В.Є.).

24.05.2012