УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «YOUTH ART» (ПОЛЬЩА)

На початку лютого 2021 року, в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» відбувся конкурс творчих робіт «Youth Art», який проводився Вищою школою управління та адміністрації в м. Ополє,  Польща. Активну участь в ньому традиційно прийняли студенти факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну.

Конкурс, учасниками якого є молоді митці та дизайнери міжнародної спільноти (Європи, Азії, Америки) спрямований на:

• стимулювання та підтримку творчих ініціатив студентської молоді;
  • підвищення ефективності застосування їх творчого потенціалу;
  • розвиток творчих здібностей студентської молоді;
  • виявлення обдарованих студентів, здатних до самостійної творчої та проектної діяльності;
  • набуття студентами досвіду участі в міжнародних творчих конкурсних програмах;
  • забезпечення міжнародного творчої взаємодії студентів, обміну ідей в сфері їх професійних і особистісних інтересів.

Роботи студентів-дизайнерів, вихованців кафедри рисунку та живопису КНУТД, Аліни Артеменко, Анастасії Білусяк, Катерини Осадчої, Анастасії Корибко (керівник – доцент Оксана Володимирівна Мазніченко), за участь в конкурсі  були відзначені журі конкурсу найвищою номінацією, як найкращі.

«Берегиня» (Анастасія Білусяк)                                                             «Різдво» (Анастасія Корибко)

«Стародавні мотиви» (Катерина Осадча)

Вітаємо студентів, які з честю несуть ім’я нашого славетного університету у світі!