Вітаємо учасників Міжнародної онлайн-виставки творчих робіт «Дизайн і творчість студентів 2021»

Щиро вітаємо студентів факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну, які взяли участь у міжнародній онлайн-виставці творчих робіт «Дизайн і творчість студентів 2021», відкриття якої відбулось 31 березня 2021 р.

Онлайн-виставка проходить в рамках програми співпраці між факультетом образотворчого мистецтва і дизайну Кишинівського державного педагогічного університету ім. І. Крянге (м. Кишинів, Молдова) та факультетом дизайну КНУТД.

В рамках цього заходу представлено роботи 100 учасників, студентів Молдови і України, за такими напрямами, як моделювання одягу, веб-дизайн, дизайн інтер’єру, декоративно-прикладне мистецтво. Творчі студентські роботи демонструються в онлайн-форматі на офіційних сторінках закладів-партнерів за посиланням.

17.04.2021