Студенти та викладачі факультету дизайну на вебінарі САПР Assyst

Викладачі кафедри ергономіки і дизайну та студенти, що навчаються за ОП «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості» та ОП «Дизайн одягу», в рамках вивчення дисципліни «Комп’ютерний дизайн виробів», «Дизайн-графіка» взяли участь у вебінарі «Розкриття потенціалу навчального закладу - запорука підвищення кваліфікації фахівців», який відбувся 13 квітня 2021р. Представник компанії «Центр швейного обладнання» Ірина Даус ознайомила учасників з можливостями програми САПР Assyst, розповіла про етапи проектування сучасних моделей одягу із застосуванням автоматизованих програм, про можливості програми Assyst щодо тривимірного проектування та візуалізації виробів у тривимірному просторі. В заході взяло участь близько 100 учасників, у тому числі майбутні модельєри-конструктори та дизайнери одягу, а саме студенти груп МгШМК-20, БШМК-17, БШМКск-19, БШМК-19, БШМКск-20, а також груп БДк-19, БДк-20, Бдю-17, МгДю-20 та аспіранти груп ДФД, ДФДв, ДФДз-19.

Щиро дякуємо організаторам за пізнавальний вебінар!

17.04.2021