Спільний творчий проект факультету дизайну КНУТД, Музею Міхаїла Булгакова та Birmingham Institute of Art and Design

15 травня в Музеї Міхаїла Булгакова, з нагоди 130-річчя від дня народження письменника, відбувся прем'єрний показ вистави «Метелик Агафокла». Цей театральний проект - спільна творча акція Музею Булгакова з Київським національним університетом технологій та дизайну (КНУТД), Birmingham Institute of Art and Design і творчою командою Mobius Art Projects. За архівними матеріалами була відтворена одна з найцікавіших аматорських вистав, в якій брали участь Булгакови та їх друзі в Бучі 29 червня 1910 року.

Студенти факультету дизайну КНУТД виконали варіації костюмів для дев'яти персонажів вистави. Музей відібрав більше 20 костюмів для вистави, яку планується показувати на протязі 4-х місяців. Крім того, в експозиції музею розміщені ескізи костюмів, автори - студенти КНУТД та Birmingham Institute of Art and Design.