Лекторій на тему: «Адміністративна юстиція: сприйняти, зрозуміти, полюбити»

6 липня 2021 року заступником директора з освітньої роботи ННІПСТН КНУТД к.ю.н., доцентом Інною Коваленко та професором кафедри приватного та публічного права ННІПСТН КНУТД д.ю.н., доцентом Катериною Катеринчук за підтримки Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду був організований просвітницький захід для студентів Київського національного університету технологій та дизайну, Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського та Національного авіаційного університету.

Студентам було проведено лекторій на тему: «Адміністративна юстиція: сприйняти, зрозуміти, полюбити», д.ю.н, професором, Член-кореспондентом НАПрН України, суддею Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Семеном Стеценком. По завершенню лекції відбулася жвава дискусія між учасниками заходу. Працівники суду також люб’язно провели екскурсію по приміщеннях структурних підрозділів КАС ВС. Учасники відвідали канцелярію, тим самим мали можливість побачити яким чином реєструються справи; судову залу та нарадчу кімнату суддів – це окреме приміщення суду, призначене для обговорення суддями наслідків розгляду справ та постановлення по них рішень.

Вдячні за надану можливість студентам наочно побачити роботу деяких структурних підрозділів КАС ВС.

08.07.2021