Вітаємо переможців першого етапу студентського творчого конкурсу «ШОПЕР - DUZHE ECO. DUZHE FASHION»!

З метою популяризації принципів усвідомленого споживання та циркулярної моди за ініціативи бренда «ТаКа SUMKA» на чолі з  Олександром СОКОЛОВСЬКИМ та за підтримки Київського національного університету технологій та дизайну на чолі з ректором Іваном Грищенко 5 жовтня 2021 року стартував студентський творчий конкурс «Шопер - Duzhe eco. Duzhe fashion»  щодо розробки дизайну та конструкції сумок-шоперів  з екологічних матеріалів або матеріалів, які вже були у використанні. Конкурс складається з двох етапів: розробки ескізних проєктів та безпосередньо виготовлення оригінальних зразків шоперів, де студенти зможуть проявити не тільки свій творчий потенціал та креативне мислення, але і показати свої професійні навички – втілити свої задуми у готових виробах.

.

На сьогодні в першому етапі конкурсу прийняло участь 70 здобувачів вищої та фахової передвищої освіти факультету Індустрії моди, факультету Дизайну та ВСП «Фахового коледжу мистецтв та дизайну» Київського національного університету технологій та дизайну, які представили журі конкурсу 162 ескізи. За результатами першого етапу: «Розробка ескізного проекту сумок-шоперів (за принципами «green fashion») для створення тематичної колекції» представники бренду «ТаКа SUMKA» та Київського національного університету технологій та дизайну визначили 18 переможців ескізи яких рекомендовано до участі у другому етапі конкурсу: «Виготовлення зразків та їх презентація»: Арендар Каріна (БШ-20); Бугай Ліна (БДк2-21); Бунтовська Анастасія (БІМдск-21); Голоюх Валерія (Бт-19); Деркач Дарія (ДІ-9-8 Коледж); Захарець Аліна (БДк-2-21); Зіркевич Вікторія (МгТЛП-21); Іванова Олена (МгПТ-21); Нос Олександра (МгТЛП-20); Оріховська Адріана (БІМд-21); Павлюк Анна (МгІМд-21); Поляков Руслан (БДк-2-21); Решетняк Катерина (БІМдск-21); Сахарук Анна (БШ-21); Солопіхіна Софія (МгТЛП-21); Ткаченко Данііл (БІМдск-21); Черченко Тетяна (МгПТ-21); Храпко Анна (БІМд-21).

Журі в захваті від робіт та талантів студентів Київського національного університету технологій та дизайну та бажає їм здоров’я, наснаги та твердого кроку вперед до фіналу конкурсу, який відбудеться 21 грудня 2021 року в рамках конкурсу «Сузір’я Каштан»!

Пам’ятай, що завжди можна досягти успіху, якщо ти не здаєшся та готовий працювати!