Вітаємо ректора Івана Грищенка з високою відзнакою – медаллю НАПН України «Володимир Мономах»!

У четвер, 11 листопада 2021 року під час урочистої події Президент Національної академії педагогічних наук України, Голова Наглядової ради КНУТД Василь Кремень нагородив ректора Університету Івана Грищенка найвищою відзнакою НАПН України – медаллю «Володимир Мономах»

Це в черговий раз підкреслює значні особисті досягнення ректора Івана Грищенка в галузі педагогічної та економічної наук, особистий внесок у розвиток національної освіти, навчання і виховання підростаючого покоління, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та наукових кадрів, плідну науково-педагогічну діяльність.

Колектив Київського національного університету технологій та дизайну пишається та щиро вітає ректора Івана Грищенка з заслуженою відзнакою!

13.11.2021