Київський національний університет технологій та дизайну приєднався до Дії

Дія – це загальнодержавний проект, що об'єднує мобільний застосунок з доступом до цифрових документів громадян та єдиний портал державних послуг і сервісів для населення і бізнесу, що надається онлайн. Цей сервіс дозволяє всім громадянам України використовувати у повсякденному житті цифрові аналоги своїх паперових документів, що мають таку саму юридичну силу.

Наш університет підключив функціонал Дія.QR, який дозволяє вступникам, студентам, аспірантам та співробітникам надавати цифрові копії своїх документів за допомогою смартфону. Сьогодні підтримується передача таких копій цифрових документів у нашому у нашому навчальному закладі:

• паспорт громадянина України (у вигляді ID-картки);
  • ідентифікаційний код (РНОКПП) громадянина України.

Як працює сервіс:

1)    У відділі кадрів, деканатах, канцелярії та інших підрозділах університету, що працюють з відповідними документами, розміщено QR коди.

2)    Користувач зчитує QR-код сканером кодів у Дії.

3)    У застосунку з’являється запит на підтвердження відправлення копій цифрових документів. Він містить назву, адресу та перелік запитуваних документів.

4)    Користувач підтверджує відправлення копій цифрових документів та натискає кнопку «Надіслати».

5)    Співробітник відповідного підрозділу отримує копії документів у pdf-форматі завірені КЕПом Дії.