Прилюдний захист дисертації Гальчинської Ольги Сергіївни на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Дизайн-практики у просторі ленд-арту: концепції та засоби» Гальчинської Ольги Сергіївни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 022 Дизайн, який відбудеться 7 грудня 2021 року о 1000 в аудиторії 1‑0114.

Науковий керівник: Пашкевич Калина Лівіанівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри ергономіки і дизайну Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.026:

Голова ради:

Колосніченко Олена Володимирівна, д.мист., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Чупріна Наталія Владиславівна, д.мист., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Приходько-Кононенко Ірина Олександрівна, к.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Плоский Віталій Олексійович, д.т.н., професор, Київський національний університет будівництва і архітектури.

Гнатюк Лілія Романівна, к.арх., доцент, Національний авіаційний університет.

Голова спецради ДФ 26.102.026                                                  Олена Колосніченко