Прилюдний захист дисертації Сафронової Анни Валеріївни на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Фотокнига як об’єкт арт-дизайну: історія, типологія, дизайн-технології» Сафронової Анни Валеріївни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 022 Дизайн, який відбудеться 08 грудня 2021 року о 1000 у залі засідань 1-0114 (1 корпус, 1 поверх).

Науковий керівник: Михайлова Рада Дмитрівна, доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри дизайну інтер’єру і меблів Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.028:

Голова ради:

Чупріна Наталія Владиславівна, д. мист., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Пашкевич Калина Лівіанівна, д.т.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Струмінська Тетяна Володимирівна, к.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Роготченко Олексій Олексійович, д. мист., с.н.с., Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України.

Тарасенко Андрій Андрійович, к. мист., доцент, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

Голова спецради ДФ 26.102.028                                                              Наталія ЧУПРІНА