Звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації студентів університету

24 листопада 2021 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася позачергова звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації студентів університету. Конференція пройшла у змішаному режимі з дотриманням всіх карантинних обмежень.

З вітальним словом конференцію відкрив заступник проректора з освітньої діяльності Бугас Василь Валерійович.

Під час роботи конференції було заслухано та обговорено звітну доповідь голови профкому Колесника Олександра Володимировича. Також прозвітував голова ревізійної комісії профспілкової організації Трашутін Єгор Ігорович, який підбив підсумки фінансової та соціальної роботи профспілки за 2019 – 2021 роки.

В ході роботи звітно-виборної конференції було обрано:

- нову голову первинної профспілкової організації студентів КНУТД Лесюту Наталію Юріївну (група МгМЕк-1-21);

- заступника голови первинної профспілкової організації студентів КНУТД Люльку Вікторію Іванівну (група БІТ-1-21);

- склад профспілкового комітету, а саме: Приходько Владислава Сергійовича (група БПМ-1-21 ), Оліфіренко Людмилу Сергіївну (група БПТ-1-18), Бабак Олександра Руслановича (група БМРск-1-21), Сінькевич Тетяну Віталіївну (група БПУА-1-21), Корякіну Ангеліну Андріївну (група БШМК-1-18), Каширіну Данеллу Євгенівну (група БАМ-2-21), Давидюка Дмитра Андрійовича (група БХТ-1-21);

- ревізійну комісію у складі Гетьман Вікторії Юріївни (група БМР-1-19), Поплавської Марини Олександрівни (група БКІ-1-21) та Шинкаренка Валентина Вікторовича (група БЕМ-1-18);

- делегатів на звітно-виборну конференцію Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України - новообраних голову профкому та її заступника (Лесюту Наталію Юріївну та Люльку Вікторію Іванівну).

Бажаємо успіхів та наснаги новообраній голові та профспілковому комітету!

27.11.2021