Вітаємо лауреатку Премії Київської міської ради!

7 грудня 2021 року з нагоди Дня місцевого самоврядування в Київській міській державній адміністрації відбулося нагородження лауреатів Премії Київської міської ради за внесок молоді в розвиток місцевого самоврядування. Премія щороку присуджується громадянам України мешканцям міста Києва віком до 35 років, молодіжним організаціям, які зробили значний внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Цього року переможцями стали 5 осіб та дві громадські організації. За поданням Печерської РДА, диплом лауреатки Премії отримала студентка нашого університету – голова студентського самоврядування Наталія Лесюта. Дипломи лауреатів Премії Київської міської ради, а також Почесні нагороди Київського міського голови вручили мер столиці Віталій Кличко та заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Вітаємо Наталію з нагородою та бажаємо подальших успіхів і перемог!