УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ЗАГОНІ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Від перших днів військової агресії Росії проти України студенти інституту інженерії та інформаційних технологій КНУТД долучилися до волонтерського руху. Так, студент групи БКІ-18 Ілля Багута став волонтером загону швидкого реагування Червоного Хреста України. Загони швидкого реагування Червоного Хреста України завжди допомагають вразливим верствам населення. Вони підтримують спроможність суспільства долати гуманітарні й соціальні кризи.

Щодня, співробітники та волонтери Червоного Хреста України в логістичних центрах приймають, формують та розподіляють у регіони сотні тон вантажу, а саме: продукти харчування, гігієнічні товари, лікарські засоби, питну воду, постільну білизну та інші необхідні речі.

З початку повномасштабної війни Червоний Хрест України передав у області України понад 16 275 тонн гуманітарної допомоги.

Разом ми непереможні! СЛАВА УКРАЇНІ!