ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

4 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у режимі відеоконференції відбувся підсумковий ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

У конкурсі взяли участь і отримали перемогу студенти кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій. Вітаємо переможців: Ярослав Малий (гр. МгЕМ-21) посів перше місце (науковий керівник – доктор технічних наук, проф. І. О. Шведчикова), а Дмитро Захаров та Максим Латко (гр. БКІ-18) посіли друге місце (науковий керівник – доктор технічних наук, проф. О. О. Шавьолкін).

Бажаємо їм нових творчих успіхів і наукових досягнень!!!

Члени журі Міжнародного конкурсу