У КНУТД ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПІЛКА РЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ»

15 червня 2022 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося розширене засідання Президії Громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» під головуванням Петра Кулікова.  У роботі засідання взяли участь: міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, заступник міністра Світлана Даниленко, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Олег Шаров, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь.

Вища освіта, як і всі сфери суспільного життя, зазнала сильних змін  в умовах воєнного стану. Головним завданням закладів вищої освіти в нових умовах є забезпечення повноцінного освітнього процесу, збереження контингенту та кадрового потенціалу. На засіданні обговорювалися актуальні питання завершення 2021/2022 н.р.; проблеми цьогорічної вступної кампанії; нові умови ліцензування закладів вищої освіти; питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану; проблеми фінансування українських університетів та шляхи їх розв’язання. Відбувся конструктивний обмін позитивними напрацюваннями між керівниками ЗВО щодо забезпечення якості вищої освіти в нових умовах.