УЧАСТЬ РЕКТОРА КНУТД ІВАНА ГРИЩЕНКА В ЗУСТРІЧІ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ І ОСВІТЯН З ПРЕЗИДЕНТОМ ПОЛЬСЬКОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

11.07.2022 року в Міністерстві освіти і науки України  відбулася зустріч міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з Президентом Польської академії наук паном Єжи Душинським, до якої долучилися заступник керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, президент НАН України Анатолій Загородній, президент НАПН України Василь Кремень, науковці, а також ректори провідних закладів вищої освіти.

Обговорили підтримку українських учених та посилення співпраці з академічною спільнотою, збільшення участі України в європейських дослідницьких програмах, розширення співпраці у питаннях науково-технологічного забезпечення сфери безпеки і оборони, співробітництво у науковій та науково-технічній діяльності між закладами освіти, науковими установами та організаціями України та Польщі.

Сергій Шкарлет, Анатолій Загородній, Сергій Бабак, Іван Грищенко, Максим Луцький

Матеуш Баляс, Єжи Душинський, В’ячеслав Кошечко, Вячеслав Богданов, Олег Рафальський

12.07.2022