МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ПРОВІДНИХ МАЙСТРІВ БАЛЕТУ

17 березня в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся майстер-клас провідних артистів балету: Миколи Міхєєва, народного артиста України, балетмейстера-репетитора Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка та Ірини Борисової, прими-балерини Національної опери України, лауреатки Міжнародного конкурсу імені Сержа Лифаря.

У майстер-класі взяли участь студенти кафедри сценічного мистецтва і культури, майбутні актори, вихованці майстрів сцени Віталія Кіно і заслуженого артиста України Анатолія Тихомирова. Студенти кафедри здобуваючи акторську професію, опановують різні творчі дисципліни, такі як «Сценічний рух», «Фехтування» і також «Хореографію». Було цікаво доторкнутися до високого мистецтва балету, побачити неймовірні ПА у виконанні майстрів, поставити їм запитання і отримати корисні для акторів відповіді. І навіть якщо фізична підготовка деяких студентів була недостатньою для високого мистецтва балету, професійність викладання і гумор артистів зробили цю зустріч незабутньою. Легка і весела атмосфера, дотепні зауваження і витонченість майстрів залишаться у пам’яті майбутніх акторів яскравим моментом їхнього навчання в КНУТД.