Науковий фронт Київського національного університету технологій та дизайну в дії!

Впродовж січня 2023 року наукова міждисциплінарна команда Київського національного університету технологій та дизайну розробляла проєктні ініціативи для представлення і можливості їх реалізації в межах консорціуму INTREPID-HEI “International Capacity Building in Innovation, Transfer and Entrepreneurship with focus on Shared Expertise in Higher Education Institutions” /«Розбудова міжнародного потенціалу в інноваціях, трансфері та підприємництві з акцентом на спільний досвід у закладах вищої освіти».

Після успішної презентації керівника проєкту Людмили Ганущак-Єфіменко Київський національний університет технологій та дизайну було прийнято до виконання 2 фази проєкту консорціуму INTREPID-HEI, який фінансується ЄС через EIT Urban mobility на період 2023-2024 рр, який сформовано з наступних університетів: Regensburg University of Applied Sciences (OTH), (Німеччина), Université Clermont, (Франція), VIVES University of Applied Sciences, (Бельгія), Western Norway University of Applied Sciences (Норвегія), Skoda Auto University (Чеська Республіка), Iceberg Date Intelligence, Ovidius University of Constanța (Румунія), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Україна).

Впродовж перебування в Університеті прикладних наук Західної Норвегії (м. Берген) всі члени консорціуму обговорювали плани наступної фази реалізації проєкту, а також вивчали найкращі практики під час Transfer Event Circularity in Bergen, а саме:

• How they work with research- based innovation/ Student entrepreneurship and innovation / Programme for idea development;
  • B2B Sharing Economy/ Circularity in cities;
  • Starting a circular business та ін.

Проєкт INTREPID-HEI покликаний розвивати багаторівневу інноваційну екосистему в університеті надаючи студентам знання, нетворкінг та інфраструктуру для запуску стартапів в рамках чотирикутника знань: наука, освіта, влада, бізнес.