НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ»

20 лютого 2024 року на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій відбувся навчально-методичний семінар «Особливості організації освітнього процесу для іноземних студентів».

Мета заходу полягала в ознайомленні учасників із особливостями організації та проведення освітнього процесу для іноземних студентів та обмін досвідом роботи з ними.

Семінар було орієнтовано на викладачів, які працюють з іноземними студентами; керівників структурних підрозділів факультету та Університету, які здійснюють організацією освітнього процесу для іноземних студентів. До заходу також долучилися члени секції «Інтернаціоналізація вищої освіти» Науково-методичної ради КНУТД.

Презентація декана факультету Тетяни Деркач супроводжувалася відео- та фотоматеріалами з інформацією про профільні лабораторії, їх оснащення та інструментарій. Тетяна Михайлівна ознайомила з методами та підходами до роботи з іноземними студентами, принципами мовної комунікації.

На завершення були запропоновані рекомендації з покращення роботи з іноземними студентами. До нових зустрічей!