ВИСТАВКА РОБІТ ДМИТРА КОВАЛЯ «…МИРНИЙ СОН»

Запрошуємо 4 березня 2024 року об 11:20 у Виставковий центр «Мистецький простір КНУТД» на відкриття персональної виставки робіт «…МИРНИЙ СОН» знаного українського художника, викладача університету Дмитра Коваля, члена Національної спілки художників України.

Митець запрошує глядачів до роздумів на тему вічності і переродження… До експозиції виставки увійшли такі відомі твори митця як: «Дівчина-весна», «Мій сон. Мирний сад», «Прохолодна ніч», «Перевтілення», «Портрет Марії Кречунєк», «Останні промені сонця», «Привиди старого озера», «Східна принцеса» і багато інших. Художні образи на полотні розкривають сенс людського буття у різних його проявах.

Дмитро Коваль лауреат багатьох державних та міжнародних мистецьких премій, переможець всеукраїнських виставок, бієнале та трієнале живопису. За свою унікальну авторську манеру письма автор здобув любов та повагу багатьох поціновувачів вишуканого мистецтва, а його твори широко відомі як в Україні, так і за кордоном.

Запрошуємо поціновувачів прекрасного, друзів, колег на зустріч з майстром і його творами у Мистецькому просторі КНУТД!

Більш детальна інформація на сторінці Виставкового центру «Мистецький простір».

24.02.2024