ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА СПІВРОБІТНИКІВ КАФЕДРИ КОМП‘ЮТЕРНИХ НАУК ТА КАФЕДРИ МЕХАНІЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ФАКУЛЬТЕТУ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КНУТД

У перший день весни 2024 року учасники освітнього процесу кафедри комп‘ютерних наук та кафедри механічної інженерії підтримали поранених військовослужбовців. Спільними зусиллями студентів та викладачів зібрано необхідні речі для наших славних захисників та захисниць, які віддали своє здоров’я, захищаючи нашу країну, і зараз перебувають на лікуванні або проходять реабілітацію. Було зібрано та передано до пункту допомоги пораненим захисникам України «Волонтерська сотня» широкий спектр речей, які можуть зробити період реабілітації для військовослужбовців комфортнішим та ефективнішим, зокрема засоби особистої гігієни, одяг, різноманітні смаколики. Ця ініціатива відображає нашу повагу та вдячність тим, хто ризикує своїм життям заради нашої безпеки та свободи, дає нам можливість повноцінно здійснювати освітній процес. Ми будемо підтримувати наших героїв та допомагати їм усіма можливими способами.