ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ РОБОТОДАВЦЯМИ І СТЕКХОЛДЕРАМИ КАФЕДРИ ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ

27–28 лютого 2024 року відбулася XIV конференція українського ринку покриттів «Coatings-UA». У заході взяли участь студенти й аспіранти факультету хімічних і біофармацевтичних технологій Дмитро Давидюк, Дем’ян Бойчук, Анна Ященко, Артем Колодій разом із Вікторією Плаван, завідувачкою кафедри хімічних технологій та ресурсозбереження. У доповіді з теми «Сучасний стан підготовки кадрів на засадах державно-приватного партнерства» Вікторія Плаван презентувала Київський національний університет технологій та дизайну як один із успішних закладів вищої освіти, що вже понад 90 років здійснює підготовку кадрів для хімічної і легкої промисловості України; ознайомила присутніх із освітніми програмами підготовки фахівців; поділилася досвідом співпраці із підприємствами, що працюють у галузі переробки полімерів.

Для нас це була хороша нагода зустрітися із стейкхолдерами освітніх програм, обговорити проблеми підготовки кадрів, якість підготовки молодих спеціалістів, ознайомитись із сучасними напрямами розвитку галузі полімерних покриттів. А здобувачі освіти отримали додаткову можливість визначитися щодо сфери своєї подальшої діяльності, познайомитися з майбутніми роботодавцями.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!