КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ОРГАНІЗАТОРІВ ТА УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ERASMUS+ «МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА ВІРТУАЛЬНИХ МОЛОДІЖНИХ БІЗНЕС-ХАБІВ» VEHUB4YOU

У Київському національному університеті технологій та дизайну 28 лютого 2024 року відбулась перша координаційна зустріч організаторів та учасників професійної програми «Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі» в рамках реалізації грантового проєкту Еразмус+ «МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА ВІРТУАЛЬНИХ МОЛОДІЖНИХ БІЗНЕС-ХАБІВ» VEHUB4YOU, що співфінансується Європейським Союзом та реалізується спільно з проєктними командами Університету Фоджа (Італія), Університету прикладних наук RISEBA (Латвійська Республіка), Мінгячевірського державного університету (Азербайджанська Республіка), Київського молодіжного освітньо-навчального центру KETY (Україна), Міжнародної громадської організації «Інститут соціально-економічних ініціатив (ІСЕІ)» (Україна) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Мета Програми – вдосконалення компетентності освітян щодо використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій у віртуальних обмінах і навчанні.

У Програмі підвищення кваліфікації можуть взяти участь: учителі закладів загальної середньої освіти, викладачі закладів вищої і середньої спеціальної освіти, які за результатами участі у Програмі стають фасилітаторами і разом із командами (здобувачами освіти або учнями) створюють віртуальні цифрові бізнес-хаби у своїх закладах освіти.

Перевагами участі в Програмі для її учасників є:

дослідження новітніх практик віртуальних обмінів на прикладі кращих європейських університетів;

набуття компетенцій щодо використання сучасних інформаційно-комунікаційних інструментів онлайн-освіти в освітньому процесі;

участь у тренінгах, практикумах та робота з наставниками (менторами) для формування практичних навичок використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі;

доступ до бізнес-курсів кращих європейських університетів;

участь в практичних заходах з відкриття та організації віртуальних бізнес-хабів та можливість представлення власного проєкту віртуального обміну;

розвиток Soft Skills або ключових навичок майбутнього, зокрема, навичок спілкування іноземними мовами, комунікаційних навичок, цифрових навичок тощо на основі міжнародних обмінів, перебування в міжнародному освітньому середовищі та реалізації спільних проєктів;

отримання сертифіката міжнародного зразка про участь у Програмі підвищення кваліфікації.

Обсяг курсу: 180 годин (6 кредитів).

Період реалізації: 6 місяців.

Форма навчання: дистанційна (синхронні і асинхронні заняття, міжнародна віртуальна мобільність).

Документ, що підтверджує закінчення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації міжнародного зразка (вересень 2024 р).

Участь уПрограмі підвищення кваліфікації для партнерів і учасників проєкту є безкоштовною.

Відкрила зустріч координаторів проєкту «МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА ВІРТУАЛЬНИХ МОЛОДІЖНИХ БІЗНЕС-ХАБІВ» VEHUB4YOU України та Азербайджану Олександра Ольшанська, керівник проєктної команди Київського національного університету технологій та дизайну, декан факультету управління та бізнес-дизайну, д. е. н., професор. У виступі вона презентувала основну мету та завдання грантового проєкту, етапи його реалізації, представила проєктні команди партнерських університетів, ознайомила учасників зі змістом програми підвищення кваліфікції  «Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі» . Після цього у пілотному режимі було заслухано та проаналізовано теми 1 та 2 Модулю 1. Дослідження інновацій європейського освітнього процесу на базі Університету Фоджа, Італія, представлені професором П’єрпаоло Магліокка; розроблено графік та тематичний план занять з підготовки фасилітаторів/керівників бізнес-хабів на березень 2024 року.

Щиро дякуємо нашим партнерам по ERASMUS+ «МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА ВІРТУАЛЬНИХ МОЛОДІЖНИХ БІЗНЕС-ХАБІВ» VEHUB4YOU – проєктним командам Університету Фоджа (Італія), Університету прикладних наук RISEBA (Латвійська Республіка), Мінгячевірського державного університету (Азербайджанська Республіка), Київського молодіжного освітньо-навчального центру KETY (Україна), Міжнародної громадської організації «Інститут соціально-економічних ініціатив (ІСЕІ)» (Україна) за співпрацю та плідну роботу!

Більше про грант та можливості на сайті: https://www.vehub4you.com/