ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮ СТАРШОГО НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИКА ІННИ КОВАЛЬ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ, СТУДЕНТІВ І АСПІРАНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ХІМІЧНИХ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

3 квітня 2024 року о 13:30 у залі засідань ректорату Київського національного університету технологій та дизайну (ауд. 1-0322) з метою підвищення якості освітнього процесу та у рамках співробітництва у сфері науки та освіти, посилення професійної підготовки здобувачів вищої освіти факультету хімічних та біофармацевтичних технологій кафедра промислової фармації організовує відкриту лекцію кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника лабораторії медичної ботаніки Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України, члену з’їздів Всесвітньої федерації «Rose Societies» Інни КОВАЛЬ на тему «Представники роду Rosa – рослини поліфункціонального використання».

Лекція відбудеться у змішаному форматі.

До зали засідання запрошуємо викладачів, студентів та аспірантів факультету хімічних та біофармацевтичних технологій і всіх зацікавлених.

Приєднатися до лекції також можна в online режимі за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/88521825126?pwd=2lQZT4BpMIeKOBy0H5FAag70Mc1lua.1

Код доступу: 167315