ВИХОВНА РОБОТА КУРАТОРІВ КАФЕДРИ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ У СТУДЕНТСЬКОМУ ГУРТОЖИТКУ

Старша викладачка кафедри філології та перекладу й кураторка груп БАМ-23 і БВУ-23 Роєнко Людмила Віталіївна 22 березня 2024 року зустрілась зі студентами, які мешкають у студентському гуртожитку № 2 КНУТД. Кураторка визнала задовільним загальний стан кімнат здобувачів вищої освіти та місць загального користування, а також наголосила на важливості підтримання порядку в місцях загального користування та кімнатах, і нагадала про порядок дій, що стосуються техніки безпеки після оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Після огляду кімнат кураторка та здобувачі завітали до читального залу гуртожитку, де відбулася неформальна бесіда про шляхи подолання освітніх труднощів і загальнопобутових складнощів, які виникають у студентів. Здобувачі першого курсу радо долучилися до настільної гри «Вікторина “Україна”», яка поглибила їхні знання про особливості розвитку України в історичному, географічному та культурному аспектах. Корисна зустріч промайнула в невимушеній дружній атмосфері й укріпила довірливі стосунки між викладачами кафедри філології та перекладу та нашими здобувачами.