ВЕСНЯНА ТОЛОКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

На факультеті мехатроніки та комп’ютерних технологій влаштували толоку на території, прилеглій до гуртожитку номер 3. Декан факультету Борис ЗЛОТЕНКО, завідувачі кафедр Олексій ВОЛЯНИК, Наталія ЧУПРИНКА, Владислава СКІДАН, завідувач гуртожитку Елла САНДОВЕНКО разом з кураторами груп та активними студентами об'єднали зусилля для прибирання та озеленення цієї зони. Учасники толоки активно працювали над прибиранням сміття та видаленням бур'яну, а також висаджували квіти та інші декоративні рослини на клумбі біля входу до гуртожитку. Цей захід не лише прикрасив прилеглу територію, а й став важливим знаком спільної турботи про навколишнє середовище та комфорт студентів. Взявши активну участь у весняній толоці, студенти факультету МКТ продемонстрували свою відданість спільним цілям і показали, що об'єднані зусилля можуть мати великий вплив на покращення умов життя. Після завершення робіт учасники заходу отримали слова вдячності від коменданта гуртожитку та відчули себе частиною спільноти, яка прагне зробити свій університет ще кращим місцем для навчання та проживання. Ця ініціатива не лише сприяє екологічній чистоті території, але й об'єднує студентів та співробітників у спільному прагненні дбати про своє навколишнє середовище та створювати привабливіше оточення для навчання та відпочинку.