КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ЩО НАДИХАЄ: ВІДВІДУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ БОГДАНА ТА ВАРВАРИ ХАНЕНКІВ

8 квітня 2024 року здобувачі освіти з кафедри Комп’ютерних наук факультету Мехатроніки та комп’ютерних технологій, разом з кураторами відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Студенти здійснили захоплюючу подорож у світ мистецтва та мали можливість побачити шедеври, представлені в колекції музею. Екскурсія стала унікальним досвідом, що розширив культурні горизонти та надихнув на нові відкриття адже Богдан і Варвара Ханенки — видатні постаті, чия діяльність має велике значення для культури України. Вони були відомими колекціонерами та меценатами, які протягом життя збирали величезну колекцію українського та світового мистецтва.

Студенти  ознайомилися з історією створення музею та його колекцій. Було цікаво дізнатися про зусилля, вкладені у збереження та презентацію цінних артефактів української культури. Благодійна діяльність Ханенків справила значний вплив на розвиток української культури та мистецтва. Їхня колекція є важливим джерелом для вивчення історії мистецтва та культурної спадщини.

Екскурсія стала важливою подією для учасників, допомагаючи їм краще зрозуміти та оцінити культурне надбання України. Після екскурсії студенти висловили велику вдячність працівникм за можливість провести час у такому чудовому музеї та поглибити свої знання.