ТИЖДЕНЬ СУЧАСНИХ ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Шановні студенти, аспіранти, колеги, партнери і друзі!

15–19 квітня 2024 року кафедра хімічних технологій та ресурсозбереження та факультет хімічних та біофармацевтичних технологій запрошують усіх бажаючих до подорожі у Світ сучасних хімічних технологій!

У Програмі тижня сучасних хімічних технологій передбачено відкриті лекції професорів КНУТД і зарубіжних колег, майстер-класи, День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, ознайомлення із сучасними хімічними лабораторіями, обмін креативними ідеями в різних сферах хімічних технологій та екологічного інжинірингу.

Факультет хімічних технологій та інженерії, кафедра хімічних технологій та ресурсозбереження КНУТД запрошують усіх бажаючих взяти участь у заходах тижня сучасних хімічних технологій та завітати у КНУТД.

Кафедра хімічних технологій та ресурсозбереження.