ДЕНЬ ВСТУПНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

13 квітня 2024 року на факультеті мехатроніки та комп'ютерних технологій відбувся захід, присвячений майбутнім студентам. Декан факультету, професор Борис Злотенко, відкрив захід, привітав усіх присутніх і розповів про унікальні можливості навчання на факультеті, наголосивши на поєднанні сучасних технологій та інноваційних підходів в освітньому процесі. Він також підкреслив важливість здобуття фахової освіти в сфері мехатроніки та комп'ютерних технологій у сучасному світі.

У заході взяли участь завідувачі кафедр: Наталія Чупринка, Владислава Скідан та Олексій Воляник. Кожен з них детально розповів про освітні програми, які реалізуються на їх кафедрах, а також відповів на питання вступників та їх батьків.

Традиційно вступників цікавили спеціальності галузі знань 12 "Інформаційні технології", зокрема "Комп'ютерні науки", а також технічні спеціальності галузі знань 13 "Механічна інженерія" та 17 "Електроніка та телекомунікації". Представники кафедр надали вичерпні відповіді на всі питання та надали вступникам необхідну інформацію для подальшого вибору напряму здобуття вищої освіти.

Крім того, для вступників та їхніх батьків була проведена невелика екскурсія навчальними лабораторіями кафедр факультету мехатроніки та комп'ютерних технологій. Це дозволило гостям поближче ознайомитися з умовами навчання та побачити сучасне обладнання.

Абітурієнти виявили інтерес до очного навчання, що вважається позитивною практикою, яка сприяє глибшому засвоєнню матеріалу та спілкуванню з викладачами та одногрупниками.