ТИЖДЕНЬ ДІЛОВИХ ІНОЗЕМНИХ МОВ «ІНВЕСТУЄМО В МАЙБУТНЄ»

Вельмишановні здобувачі, колеги, партнери, друзі!

22–26 квітня 2024 року кафедра філології та перекладу інституту права та сучасних технологій сердечно запрошує вас узяти участь у заходах Тижня ділових іноземних мов «Інвестуємо в майбутнє»!

Насичена програма Тижня ділових іноземних мов передбачає:

• тематичні зустрічі на кафедрі філології та перекладу,
  •  конкурс на найкращий переклад фрагмента тексту «Зі світу бізнесу»,
  •  конкурс «Найкраще резюме»,
  •  проведення відкритої лекції European Integration Processes in Ukraine in the Field of Science and Vocational Teacher Education: Implementation of Vienna and German Experiences та
  •  презентацію спільного українсько-американського проєкту Ukrainian Students International Communication Club (USICC).

Кафедра філології та перекладу та Інститут права та сучасних технологій КНУТД ґречно запрошують усіх охочих узяти участь у заходах Тижня ділових іноземних мов і завітати у КНУТД.

Обмінюймося креативними ідеями в сфері філології та перекладу та інвестуймо в майбутнє разом!