ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРКИ ОЛЕНИ КОВАЛЕНКО З ПСИХОЛОГІЇ МІЖОСОБИСТІСНОГО СПІЛКУВАННЯ

На запрошення Інституту права та сучасних технологій 19.04.2023 докторка психологічних наук, професорка Педагогічного університету імені Комісії національної освіти у Кракові (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie) Олена КОВАЛЕНКО прочитала лекцію «Психологія міжособистісного спілкування» для науково-педагогічних працівників університету і студентів спеціальностей 014 «Середня освіта», 017 «Фізична культура і спорт», 035 «Філологія», 052 «Політологія», 053 «Психологія», 054 «Соціологія», 081 «Право».

Олена Григорівна розповіла про види суспільних стосунків, особливості міжособистісних стосунків та їх ознаки.

Впродовж лекції слухачі дізналися, що характерною особливістю міжособистісних стосунків є їх емоційне забарвлення.

Здобувачів освіти зацікавили питання: які чинники впливають на якість та стійкість міжособистісного спілкування; як вирішувати конфлікти та досягати компромісу в спілкуванні; як розвивати вміння співчувати та відчувати емоції інших людей; як виявляти свої емоції та реагувати на емоції інших людей.

Дякуємо Олені КОВАЛЕНКО за цікавий та змістовний івент!

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ РАЗОМ!