ВОЛОНТЕРСЬКА ПРОГУЛЯНКА З ЧОТИРИЛАПИМИ ДРУЗЯМИ

З ініціативи студентського профкому та Марії Майсак, голови профбюро факультету мистецтва і моди, було організовано волонтерську поїздку до притулку з песиками, які через війну залишилися без господарів.

Перед погулянкою здобувачі освіти завітали до зоомагазину, щоб придбати гостинчики для чотирилапих друзів.

Волонтери бачили як радіють песики, що нарешті їх відвідали, з ними погуляли, а студенти відпочили, поспілкувалися з природою та отримали море позитиву від прогулянки в лісі з пухнастими друзями.

З метою привернення уваги до покинутих тварин, здобувачі освіти організували фотосесію та зробили фотографії з пухнастими друзями.

Благодійна прогулянка пройшла успішно та була продуктивною. Дякуємо всім учасникам, які долучилися до цього заходу, ви робите важливу справу, ви робите цей світ добрішим і кращим!