КНУТД освоює виставкові технології на 23-му міжнародному фестивалі моди KYIV FASHION

Шостий раз поспіль наш університет бере участь у найбільшому в Україні спеціалізованому заході на ринку легкої промисловості та індустрії моди – 23-му міжнародному фестивалі моди KYIV FASHION. Урочисте відкриття цього грандіозного свята моди відбулось 11 вересня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Гостей і відвідувачів виставки вітали її організатори та почесні гості.

Ректор КНУТД професор, д.е.н., член-кореспондент  НАПН України Грищенко І.М. поздоровив керівництво ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» з чудовою організацією виставки,  подякував за плідне і взаємовигідне співробітництво, побажав усім присутнім успішної роботи на 23-му Фестивалі і наголосив на готовності університету надавати фахову допомогу молоді, підприємцям, усім, хто прагне отримати якісну освіту або підвищити кваліфікацію в галузі легкої промисловості та індустрії моди.

У супроводі директора виставки Яни Чернявської Іван Михайлович Грищенко оглянув експозицію виставки

Завітав на стенд КНУТД,

Спілкувався з журналістами

Провів переговори з  директором Міжнародної федерації Pret-a-Porter, керівником національної експозиції Республіки Франції на виставці Патрицією Брафман

Студенти і викладачі нашого університету підготували насичену програму участі у  23-му Фестивалі моди.

Менеджери забезпечували роботу трьох стендів КНУТД та ділових заходів (семінару, круглого столу, студентських конкурсів, показу моделей одягу на подіумі тощо), сприяли відвідуванню виставки численними групами студентів, які знайомились із сучасним станом галузі.

Дизайнери провели конкурси творчих робіт з розробки рекламних плакатів та одягу для стендистів і  промоутерів.

Проектувальники та конструктори одягу виготовляли модні вироби в «Експрес-Ательє»

Технологи освоювали нову техніку.

Словом, наш університет повноцінно використовував ті унікальні можливості, які надають виставкові технології студентам і викладачам для ознайомлення з новинками ринку, розширення ділових контактів, підвищення іміджу свого закладу.

13.09.2012