Відкриття мультимедійного класу SolіdWorks на кафедрі машин легкої промисловості КНУТД

За розпорядженням ректора КНУТД проф. Грищенка І. М. в університеті на кафедрі машин легкої промисловості (зав. кафедри д. т. н. проф. Орловський  Б. В.) створений мультимедійний клас на засадах ліцензованого програмного пакету SolidWorks. Для цього викладацька кафедри переобладнана на сучасний комп’ютерний клас з мультимедійними засобами навчання, які використовуються в дисциплінах кафедри МЛП (робочі місця викладачів перенесені в спеціалізовані лабораторії кафедри біля експериментальних стендів). Основне призначення класу – впровадження САПР галузевого машинобудування на засадах SolidWorks. Планується розширення класу і оснащення його 3D-сканером, 3D-верстатом для матеріалообробки та сервером для впровадження у навчальний процес CAD/CAE/CAM-технологій життєвого циклу виробів. А також у 2013 році є можливість проведення Всеукраїнської олімпіади «САПР у машинобудуванні» Хмельницького національного університету на базі кафедри машин легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну.

Мультимедійний клас на кафедрі МЛП

Ректор КНУТД проф. Грищенко І. М. урочисто відкриває мультимедійний клас кафедри МЛП, традиційно розрізає червону стрічку

Завідувач кафедри МЛП проф. Орловський Б. В. репрезентує мультимедійний клас

Завідувач кафедри МЛП знайомить з особливістю роботи мультимедійного класу