Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Туркменістану в Україні до КНУТД

11 січня 2013 року відбувся візит Надзвичайного та Повноважного Посла Туркменістану в Україні Пана Аманмурадова Нурберди Аманмурадовича та Першого Секретаря Посольства Туркменістану в Україні Пана Бердиєва Сердара Довлетяровича до Київського національного університету технологій та дизайну.

Під час візиту Пан Посол та Перший Секретар зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи О.О. Бондаренко, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.В. Чабаном та зі студентами з Туркменістану, які навчаються в КНУТД.

Метою візиту пана Посла були:

• знайомство з університетом, з умовами навчання в університеті;
  • знайомство Першого Секретаря Пана Бердиєва Сердара Довлетяровича зі студентами;
  • бесіда зі студентами з приводу їх навчання, поведінки в університеті, в гуртожитках та на території України;
  • презентація Студентської ради в Україні з числа туркменських студентів, яка буде створена під егідою Посольства Туркменістану в Україні;
  • презентація Програми спортивного розвитку молоді; створення міжуніверситетських спортивних команд з числа туркменських студентів.

15.01.2013