ІІ-а МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ»

16-20 березня 2015 року пройшла ІІ міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Актуальні проблеми інженерної механіки», організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України,  Київський національний університет технологій та дизайну (кафедра інженерної механіки) і Одеський національний політехнічний університет (кафедра динаміки, міцності машин та опору матеріалів).

З Вітальним словом до учасників конференції виступили:

– заступник голови оргкомітету конференції, проректор з наукової та інноваційної роботи Київського національного університету технологій та дизайну, д.т.н., професор Каплун В.В.;

– заступник голови оргкомітету конференції, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Одеського національного політехнічного університету, д.т.н., професор Нестеренко С.А.

В режимі on-line одночасного спілкування учасників конференції КНУТД і ОНПУ на Пленарному засіданні були представлені цікаві доповіді.

Відбулося жваве обговорення доповідей та матеріалів, які були розміщені на сайтах конференції. Вирішили наукові статті учасників конференції опублікувати в «Труды Одесского политехнического университета» або «ВІСНИК Київського національного університету технологій та дизайну».

При підведенні підсумків віталася актуальність апробації та обміну результатами досліджень споріднених кафедр КНУТД та ОНПУ напряму Інженерна механіка; узгодили, що on-line комунікація дозволяє охопити широку аудиторію слухачів незалежно від їх географічного розміщення та  зменшити витрати при розширенні наукових зв’язків в умовах фінансової кризи.

Організаційний комітет висловлює щиру подяку всім доповідачам та учасникам конференції!

З надією зробити конференцію щорічними.

19.03.2015