Участь Київського національного університету технологій та дизайну у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Дизайн-освіта майбутніх фахівців на сучасному етапі освітньої практики»

19 березня 2015 року фахівці факультету Дизайну Київського національного університету технологій та дизайну прийняли активну участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Дизайн-освіта майбутніх фахівців на сучасному етапі освітньої практики», організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київський національний університет технологій та дизайну та Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

В режимі on-line одночасно спілкувались науковці Київського національного університету технологій та дизайну та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась декан факультету Дизайну, д.т.н., проф. Колосніченко М.В., в якому презентувала наукові напрями  факультету та велику зацікавленість у подальшій співпраці з метою удосконалення освітнього процесу підготовки в Україні фахівців з дизайну сучасного рівня.

Роботу конференції продовжили наукові доповіді доцентів кафедри Ергономіки і проектування одягу Пашкевич К.Л., Польки Т.О., Васильєвої І.В., асистента Авраменко Т.В., а також доцента кафедри Дизайну Струмінської Т.В. і асистента Васильєвої О.С.

Відбулося жваве обговорення доповідей, які було попередньо розміщено на сайті конференції.

За результатами проведення конференції до 6 квітня 2015 року матеріали доповідей будуть розміщені на офіційному сайті Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка на окремій сторінці Інституційного репозитарію за адресою http://dspace.pnpu.edu.ua/ в порядку їх надходження.

Дякуємо науковцям, які прийняли участь в конференції та бажаємо творчих успіхів.

20.03.2015