Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інвестиційно-інноваційна складова фінансово-економічної безпеки на національному, регіональному та мікрорівні в контексті сталого розвитку»

20 березня 2015 року відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інвестиційно-інноваційна складова фінансово-економічної безпеки на національному, регіональному та мікрорівні в контексті сталого розвитку», організаторами якої виступили:

• Міністерство освіти і науки України
  • Національна академія наук України
  • Київський національний університет технологій та дизайну
  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
  • Національний університет «Острозька академія»
  • Сумський державний університет
  • Черкаський державний технологічний університет
  • Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини
  • Академія пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля
  • Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК»
  • Молдавська економічна академія
  • Університет Марії Кюрі-Складовської (Польща)
  • Гомельський державний університет ім. Франциска Скорини (Білорусь)
  • Інститут вивчення проблем корпоративної безпеки (Словенія)

З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор із навчально-педагогічної роботи Київського національного університету технологій та дизайну, д.е.н., професор Ігнатьєва Ірина Анатоліївна.

До організаційного комітету конференції надіслали свої привітання:

• Заур Кулієв Рафік огли– директор компаніїSocarGasExport-importGеorgia (Грузія)
  • ЯсінРедановічБендахман–заступник директора YNG Exploration (Туніс)
  • Олександр Петрович Маліцький– віце-президент  фонду «Kazakhstanorleni» (Казахстан).
  • ТетянаБарздова (Білоруський державний університет).
  • Єлизавета Шарадкіна (Бельгія).

Надійшло більше ста двадцяти тез доповідей від учасників із восьми країн світу: України, Республіки Білорусь, Польщі, Молдови, Грузії, Казахстану, Тунісу, Бельгії.

В режимі on-line активізувалась наукова дискусія учасників конференції з КНУТД, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Острозька академія» та Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини. На Пленарному засіданні були представлені ґрунтовні доповіді на актуальну тематику.

Відбулося жваве обговорення доповідей та тез конференції, які були заздалегідь розміщені на сайті КНУТД.За результатами дискусії було вирішено підготувати до друку та видати збірку матеріалів конференції і монографію за її тематикою.

Учасники конференції відмітили, що on-line комунікація дозволяє залучити до обговорення питань більшшироку аудиторію слухачів незалежно від їх географічного розташування.

Організаційний комітет щиро дякує за активну участь усім учасникам конференції!

Бажаємо успіхів та нових наукових досягнень, творчої праці, інноваційного підходу до роботи, що  сприятиме формуванню високоякісного людського капіталу країни, інтелектуалізації суспільного виробництва і забезпеченню фінансово-економічної безпеки держави в контексті сталого розвитку!

20.03.2015