Круглий стіл на ФЕБ

Науковці Факультету економіки та бізнесу виступили експертами на засіданні круглого столу присвяченому розробці Положення про дуальну освіту в Україні, який проходив на базі КНУТД.

Зустріч організовували Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація Маркетингу» (ВГО УАМ) та Представництво фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Коротка довідка:

ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» – всеукраїнська громадська організація головною метою діяльності якої є формування цивілізованого бізнес-середовища в Україні.

Фонд ім. Фрідріха Еберта є найбільшим і найстарішим політичним фондом Німеччини. Фонд поділяє цінності соціальної демократії і бере активну участь у поширенні політики свободи, солідарності та соціальної справедливості в усьому світі.

20.03.2015